Nowoczesne rozwiązanie pozwalające na wykończenie w sposób elegancki oraz wyjątkowo estetyczny ścian frontowych oraz ścian reprezentacyjnych to kasetony elewacyjne. Firma Montobud zapewnia montaż kasetonów zarówno w budynkach użyteczności publicznej,budynkach biurowych z gwarancją zarówno wysokiej jakości, jak i estetycznego wyglądu tych powierzchni.

Kasetony elewacyjne są rozwiązaniami nowoczesnymi. Dzięki różnorodnej kolorystyce oraz wielości kształtów, pozwalają one na innowacyjne i bardzo nowatorskie wykańczanie budynków, które w ten sposób zyskują efektowny wygląd. Ich olbrzymie możliwości kompozycyjne sprawiają, że otrzymać można w ten sposób bardzo nowoczesne rozwiązania architektoniczne, niestandardowe oraz zadziwiające. Kasetony elewacyjne świetnie wyglądają w zestawieniu chociażby ze szkłem, drewnem, ale i z betonem, czy aluminium, przez co chętnie stosowane są przez znanych i cenionych architektów wykorzystujących je w swoich niecodziennych i niepowtarzalnych projektach.

Dzięki łatwości montażu, kasetony elewacyjne znacznie przyspieszają proces budowy, czy remontu budynku. To materiał, który z powodzeniem stosować można zarówno przy powstawaniu nowych budowli, jak i do remontowania starszych, zaś tak powstałe budynki posiadają trwałą i bardzo wytrzymałą elewację.

Atuty kasetonów elewacyjnych:

      • nadanie estetycznego wyglądu elewacjomkasetony elewacyjne
     • wytrzymałość zastosowania
 • duża funkcjonalność
 • nadanie indywidualizmu powstałym przy ich pomocy budynków
 • nowoczesne operowanie kształtami oraz kolorami kasetonów
 • uniwersalność
 • duża różnorodność
 • nietuzinkowy efekt wizualny
 • wysoka precyzja wykonania
 • dokładność i łatwość montażu

Wielkim atutem kasetonów elewacyjnych jest zastosowanie ich do wykonywania dociepleń budynków. Dzięki ich niskiej wadze, powstałe w ten sposób budynki zyskują też efekt lekkości oraz wyjątkową estetykę.

Kasetony elewacyjne wykonuje się z materiałów odpornych na korozję, czy niesprzyjające warunki atmosferyczne, co pozwala na częsteich wykorzystanie. Właśnie dzięki temu można stosować je w budownictwie przemysłowym, usługowym, czy przemysłowo-usługowym, a także w budownictwie mieszkalnym. Najczęściej więc ciekawe efekty wizualne ich zastosowania podziwiać możemy patrząc na nowo powstałe hipermarkety, centra handlowe, biurowce, hale magazynowe, czy nowe bloki mieszkalne. Polecamy też montaż kaset ściennych.

Potrzebujesz fachowej firmy?

Wykonujemy konstrukcje stalowe, hale magazynowe, hale przemysłowe, kasety ścienne, kasetony elewacyjne.

Napisz