Prowadząc lub rozpoczynając rozmaitą działalność gospodarczą niejednokrotnie staje się w obliczu potrzeby rozszerzenia lub posiadania miejsca swojego działania. Wówczas idealnym rozwiązaniem są hale magazynowe, czyli budowle alternatywne dla murowanych budynków, które znakomicie sprawdzają się w praktyce i codziennym użytkowaniu.

Atuty hal magazynowych:

  • łatwość w montażu oraz demontażu
  • duża funkcjonalność
  • łatwość przebudowy

Jak sama nazwa wskazuje hale magazynowe te doskonale sprawdzają się jako magazyny. Dzięki swojej strukturze w sposób odpowiedni i bardzo skuteczny chronią one składowane w nich towary/produkty przed szkodliwym działaniem zewnętrznych czynników, w tym atmosferycznych.

Dużą zaletą hal magazynowych jest ich spora uniwersalność i elastyczność. Dzięki faktowi, iż można znakomicie dostosować je do potrzeb klienta, najczęściej wykonuje się z różnych systemów płyt warstwowych lub blach, co pozwala na zdecydowane zindywidualizowanie każdego zamawianego przez Klienta projektu.

hale magazynowe

Kolejnym czynnikiem przemawiającym na korzyść hal magazynowych w systemie konstrukcja stalowa + lekka obudowa z płyt warstwowych jest ich znacznie mniejsza cena, niż w przypadku budynków w technologii tradycyjnej. Dzięki znacznie szybszemu montażowi, oraz użyciu tańszych materiałów, choć równie solidnych, stabilnych i gwarantujących stuprocentową satysfakcję przy użytkowaniu, zamawiający taką konstrukcję otrzymuje produkt sprawdzony i świetnej jakości, a jednocześnie jest w stanie oszczędzić znaczne środki finanasowe.

Przy powstawaniu każdego projektu wykorzystuje się sprzęt zaawansowany technicznie, z przestrzeganiem wszelkich obowiązujących norm oraz standardów. Budowę poprzedza wykonanie odpowiednio przygotowanego i dostosowanego indywidualnie do każdego Klienta projektu, przez co stwierdzić można śmiało, że każda z tak powstałych hal magazynowych to obiekt innowacyjny.

Hale magazynowe w systemie konstrukcja stalowa + lekka obudowa z płyt warstwowych to budowle, które uwzględniają wszystkie oczekiwania i potrzeby zamawiającego. Każda hala to efekt konsultacji, jakie prowadzone są już od pierwszego etapu powstawania projektu. Dlatego też efekt finalny jest bardzo zadowalający - to nie tylko budynki użyteczne, ale też i bardzo estetycznie wyglądające, co jest ich szczególnym atutem.

Dlaczego warto wybrać hale magazynowe w technologii lekkiej obudowy?

  • powstają one w bardzo krótkim czasie
  • są trwałymi a także pojemnymi magazynami
  • są tańszą alternatywą dla tradycyjnych rozwiązań
  • są optymalnie zaprojektowane i skonstruowane

Potrzebujesz fachowej firmy?

Wykonujemy konstrukcje stalowe, hale magazynowe, hale przemysłowe, kasety ścienne, kasetony elewacyjne.

Napisz